مادر ای زیباترین شعر خدا

بله روز مادر سال 93 هم داره از راه می رسه و از چند روز قبل sms هاش داره رد و بدل می شه. ولی آیا اونهایی که مادر شدند واقعا به این تبریکها احتیاج دارند؟؟؟ به عقیده من ما مادرها که لذت شیرین مادر شدن رو با تمام وجود حس کردیم هدیه بسیار ارزشمندی رو خیلی قبل تر از این از خدا گرفتیم. من از ثانیه ثانیه زندگیم لذت می برم، من با تمام وجود عاشق پسرم هستم. نمی دونم هیچکدوم از شما این حسو داشتید؟ اگه مادر شده باشید حتما داشید. در طول روز بارها از پسرم این جمله رو می شنوم که مامانی عاشقتم منم در جوابش می گم منم عاشقتم. وقتی بعضی وقتها تو خونه تنهاش می ذارم و می رم از سوپرمارکت سر کوچه خرید کنم که شاید کلا این بازه زمانی به 10 دقیقه هم نرسه، وقتی کلید میندازم که درو باز کنم می بینم زودتر از من اون درو باز می کنه و سفت با اون دستهای کوچولوش که به زحمت دور من حلقه کرده، منو بغل می کنه و می گه دلم خیلی برات تنگ شد مامانی انگار یه روز نبودی، می خوام پرواز کنم من از خنده هاش از شیطنت هاش از حرف زدنش لذت می برم.

خدایا خیلی دوست دارم و متشکرم که اجازه دادی این حس قشنگو تجربه کنم ماچقلب

/ 3 نظر / 186 بازدید
بیتا

وای عزیزم اشک تو چشمام جمع شد... خیلی خوب بود... این حس واقعا شیرینه ولی من تجربشو نداشتم

ماریا

این یعنی دلبستگی ایمن، که شاخص رشد روانی سالم کودک هست. تبریک برای روز مادر و تلاشتون برای مادری خوب بودن. هرچند من از همه این ها به خواست خدا محروم بودم ولی براتون آرزوی سلامتی و آرامش در کنار خانواده تون دارم. شاد باشید

ماریا

اوه نگران نشید! من پنج شش سالی از شما کوچکتر هستم و اصلا ازدواج نکردم چون در این مرحله هجرت دیگه حوصله گیر افتادن در مسایل عاطفی رو ندارم ، انشاله باشه بعد از رفتن. در حقیقت مهاجرت من از نوع گرفتن بورسیه تحصیل هست که گرفتارهایی خاص خودش رو داره. مشخص شد چه تاریخی امتحان دارید؟